bronc امنیت ایران طراحی اسلامی انقلاب

bronc: امنیت ایران طراحی اسلامی انقلاب مدیریت اطلاعات انقلابی اطلاعات سپاه پاسداران

گت بلاگز اخبار اجتماعی کاهش دما در استان‌های ساحلی دریای خزر

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن نسبی دما در استان‌های ساحلی دریای خزر خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور نیز و

کاهش دما در استان‌های ساحلی دریای خزر

کاهش دما در استان های ساحلی دریای خزر

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن نسبی دما در استان های ساحلی دریای خزر خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور نیز وزش باد شدید آینده نگری می شود که در منطقه زابل، گاهی این پدیده همراه با گرد و غبار خواهد بود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخرین اوضاع آب و هوایی کشور طی سه روز آینده، گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های آینده نگری هواشناسی و خروجی مدل ها، به باعث نفوذ جریانات شمالی در سه روز آینده در استان های ساحلی دریای خزر کم کردن نسبی دما و در بعضی نقاط مه صبحگاهی همراه با زیاد کردن ابر آینده نگری می شود. همچنین در ساعات بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در مناطقی از استان های مازندران، گیلان و اردبیل رشد ابر و بارش های پراکنده دور از انتظار نیست.

کاهش دما در استان‌های ساحلی دریای خزر

وی افزود: از روز جمعه تا یکشنبه کم کردن دمای حدود ۲ تا ۶ درجه ای در سواحل دریای خزر آینده نگری می شود. همچنین در روزهای شنبه و یکشنبه شاهد کم کردن نسبی دما در بخش های شمال غرب و مرکز کشور و دامنه های البرز مرکزی خواهیم بود. در عین حال طی سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در منطقه زابل، گاهی این پدیده همراه با گرد و غبار خواهد بود. در سایر مناطق کشور طی سه روز آینده آسمانی صاف و آفتابی آینده نگری می شود.

وظیفه راجع به اوضاع آب و هوایی پایتخت طی سه روز آینده نیز گفت: امروز آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف و گاهی همراه با وزش باد است و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۳۵ و ۲۳ درجه سانتی گراد خواهد بود. در روز شنبه چهارم شهریور ماه نیز آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف همراه با گاهی وزش باد آینده نگری می شود و حداکثر دمای هوا ۳۳ و حداقل آن ۲۲ درجه سانتیگراد خواهد بود. در روز یکشنبه نیز همین اوضاع در پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه دارد و بیشینه و کمینه دما به ترتیب ۳۲ و ۲۲ درجه سانتی گراد آینده نگری می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن نسبی دما در استان‌های ساحلی دریای خزر خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور نیز و

واژه های کلیدی: ایران | همراه | دریای خزر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs