bronc امنیت ایران طراحی اسلامی انقلاب

bronc: امنیت ایران طراحی اسلامی انقلاب مدیریت اطلاعات انقلابی اطلاعات سپاه پاسداران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دو متهم پرونده فساد نفتی تیرماه محاکمه می‌شوند

وکیل‌مدافع حمید فلاح هروی متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی از محاکمه موکلش و دیگر متهم این پرونده در تیرماه امسال در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب خبر داد.

دو متهم پرونده فساد نفتی تیرماه محاکمه می‌شوند

دو متهم پرونده فساد نفتی تیرماه محاکمه می شوند

عبارات مهم : پرونده

وکیل مدافع حمید فلاح هروی متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی از محاکمه موکلش و دیگر متهم این پرونده در تیرماه امسال در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب خبر داد.

محمدرضا مهرشاد در گفت وگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: طبق ابلاغیه صادره، قرار است جلسه پیگیری به پرونده دو متهم موسوم به فساد نفتی (متهمان ردیف دوم و سوم پرونده) که پیش از این حکم اعدام ارزش لغو و پرونده جهت پیگیری مجدد به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب – شعبه هم عرض – ارجاع شده است بود، در تیرماه امسال در شعبه مذکور به ریاست قاضی مقیسه برگزار شود.

دو متهم پرونده فساد نفتی تیرماه محاکمه می‌شوند

بر اساس این گزارش، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی، بابک زنجانی متهم مهم پرونده موسوم به فساد نفتی، مهدی شمس متهم ردیف دوم و حمید فلاح هروی متهم ردیف سوم را مفسد فی الارض آشنایی و به اعدام محکوم کرد که این حکم در ارتباط با بابک زنجانی در دیوان عالی کشور، تأیید و در ارتباط با دو متهم دیگر نقض شد. پرونده حمید فلاح هروی و مهدی شمس جهت پیگیری مجدد به شعبه هم عرض – شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه – ارجاع شد.

واژه های کلیدی: پرونده | انقلاب | دادگاه | بابک زنجانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs